cloud

Hakkımızda

Img

Hakkımızda

DİLEK ANAOKULU

Dilek Anaokulu olarak; her bireyin gelişim seviyesinin ve yeteneğinin en üst noktasına taşınabilmesinde, toplumsal hayatın içinde kendisine ve çevresine sorumlu, duyarlı, sosyal, özgüvenli ve en önemlisi yaşam becerisini kazanmış mutlu bireyler yetiştirmeyi hedefledik.

Bunun beraberinde; erken yaşta alınan dil eğitiminin yabancı dil öğrenimine önemli katkısından dolayı, okulumuzda çocuklarımızın iki dille yetişerek hızla globalleşen dünyayı anlayabilen ve uyum sağlayabilen, çok kültürlü bireyler yetişmesine katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Dilek Anaokulunun Özelliği Nedir?

Vizyonumuz & Misyonumuz

  • img

    Misyonumuz

    Misyonumuz, çocuğa özgü bir ortamda, ne istediğini bilen, kendisini ifade edebilen, özgüveni gelişmiş, problem çözebilen, iletişim kurabilen, mutlu, başarılı, araştırmacı, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, ahlaki değerlerine önem veren bireyler yetiştirmektir.

  • img

    Vizyonumuz

    Vizyonumuz; “Bugünün çocukları, yarının nesilleri…” felsefesinden yola çıkarak; okul öncesi eğitiminde güvenilir, şefkatli ve uzman ellerde, koşulsuz sevgi ile çocuklarımızı başarıya yükselterek mutlu bireyler olmalarını sağlamaktır.

Bir öğretmen bir nesil demektir

Kadromuz

avatar
cloud
Dilek TATAR SAYICI

Kurucu Temsilcisi

avatar
cloud
Berna ÖZDEMİR

Okul Müdürü

avatar
cloud
Eda İMAMOĞLU

Kurumsal İletişim Sorumlusu

avatar
cloud
Seda İŞLEYİCİ

Sınıf Öğretmeni

avatar
cloud
Demet GEZER

Sınıf Öğretmeni

avatar
cloud
Zeynep Seliz TÜRK

Sınıf Öğretmeni

avatar
cloud
Simge YILDIRIM

Sınıf Öğretmeni